fbpx

“Miss Bum Bum” tregon fituesin e Topit të Artë për vitin 2018 (Foto, +18)

  07 Dec 2017

“Miss Bum Bum” tregon fituesin e Topit të Artë për vitin 2018 (Foto, +18)

Cristiano Ronaldo sonte ka fituar për herë të pestë Topin e Artë.

Ylli I Real Madridit, Ronaldo ka pranuar trofeun e çmuar në një ceremoni madhështore të organizuar në Kullën e Eifellit të Parisit.

Në këtë formë portugezi është barazuar me numrin e trofeve të fituara prej sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messit.

https://www.instagram.com/p/BYCHsPJl0q0/

Ky e fundit e ka adhuruese tejet të madhe e cila është shpallur në vitin e kaluar edhe “Mis Bum Bumm”.

Por, Suzy Cortez nuk i ka pëlqyer fare kjo dhe beson se në vitin 2018 do të shpallet më i miri në botë, Messi.

https://www.instagram.com/p/BbpvNyPFEC6/

Ajo me këtë rast ka publikuar një fotografi lakuriq pran një dushi në një banjë teksa barte fanellën e katalunasve me emrin e argjentinasit ndërsa në mur shihet numri i gjashtë, që i rrëfehet numrit të titujve që do të arrinte në rast të fitores së vitit të ardhshëm të Messit.

Ndryshe, Messi deri më tani ka fituar pesë herë të titullin e Topit të Artë gjatë viteve 2009, 2010, 2010, 2012 dhe 2015. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BcaZtlzltaf/

https://www.instagram.com/p/BXJs_oWlU5v/

https://www.instagram.com/p/BXJtIkilzOj/