fbpx

Mimoza Mustafa provokon si asnjëherë më parë, vetëm shikojeni (Foto)

  21 Dec 2017

Mimoza Mustafa së fundmi iu rikthye muzikës me një projekt të ri në bashkëpunim me burrin e saj , producentin dhe këngëtarin Shkumbin Kryeziu.

E poashtu ajo nuk u ndal dhe vazhdoi të jetë më aktive edhe gjatë festave të fundvitit, duke na sjellur edhe projektin më të fundit në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin.

Mimoza është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale duke na sjellur imazhe të njëpasnjëshme e tejet të nxehta.Edhe pse ka 42 vite ajo i bën konkurrencë vajzave të reja, e me këtë fustan transparent ka vënë në pah gjithë trupin e saj.