fbpx

Milioneri Kosovar, i cili do t’ju lej pa frymë me veturat dhe shtëpinë luksoze (Video)

  02 Dec 2017

Njihuni me Skender Shkodra nga Gjilani një biznismen i suksesshëm i cili jeton në Zvicërr që ka filluar të merret me imobile dhe është bër multimilioner dhe ku vlera e makinave të tij arrinë shumën e mbi 3.5 milion franga Zvicrrane.
Për më shumë shikojeni Videon….Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: