fbpx

Meshkujt kanë “vdekur”, këto dy bukuroshe shqiptare puthen live në emision (VIDEO)

  25 Nov 2017

Kallashi dhe Xhesika Ndoja ishin të ftuarat e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘’Zonë e Lirë’’ , ku kanë folur rreth projekteve të tyre të ardhshme.

Në bisedë e sipër vajzat zbuluan se të dyja kishin ardhur pa reçipeta në emision, madje Kallashi nuk kishte veshur as të brendshme.

Dhe si për ta vërtetuar këtë gjë, ka qenë Xhesika e cila ka parë poshtë fundit të Kallashit dhe ka artikuluar të vërtetën se ajo nuk kishte veshur të brendshme.

Ndërsa moderatori Cani i ka pyetur nëse kjo ishte një sjellje lesbike dhe se a kanë pasur vajzat eksperienca me lesbike, ku të dyja janë përgjigjur që jo.

 

Në një moment këngëtarët nuk i kanë rezistuar pyetjeve provokuese të Çanit dhe ato kanë shkëmbyer një puthje pasionante /Gazeta Politike.