fbpx

Merr fund gjithçka: Era Istrefi dhe Faton Shoshi nuk janë më bashkë, kjo është arsyeja

  16 Nov 2017

Ata ishin një dyshe shumë e suksesshme dhe këtë sukses e treguan më së miri edhe tek kënga “BonBon”, kënga e Era Istrefit nën drejtimin e Faton Shoshit, menaxheri i saj.

Por duket se bashkëpunimin mes tyre ka mbaruar dhe kjo gjë vërteton kështu aludimet për ndarjen e tyre.

Lajmin se marrëdhënia e tyre ka përfunduar e ka berë te ditur, kunati i Istrefit, Robert Berisha i cili është shprehur për “arbëresh.info” kështu:

 

“Kontrata me Fatonin ka mbaruar”, si dhe ka theksuar faktin që Era tanimë është nën menaxhimin e kompanisë Ultra Sony.