fbpx
Me një pozë provokuese, Françeska Jaçe iu fton të luani me të!

Me një pozë provokuese, Françeska Jaçe iu fton të luani me të!

  13 May 2019

Françeska Jaçe nuk e ka ndërmend të ndalet, ajo secilën herë shfaqe më provokues. 

Edhe në një fotosesion që ka realizuar së fundi ajo ka sjellur një imazh me të cilin ka nxitur imagjinatën, shkruan Indeksonline.

“Dëshiron të luash” ishte mbishkrimi që modelja i bërë imazhit derisa shihet e veshur me një bluzë të bardhë dhe xhinse të shkurta e që dukej ‘zjarrë’. 

Françeska është e njohur për provokime të tilla dhe as kjo e radhës nuk ishte risi./Indeksonline/