fbpx

Më në fund zbulohet a ka të dashur vajza e Shyhrete Behlulit (Video)

  05 Oct 2017

Këngëtarja Engjellusha Salihu karrierën e saj muzikore e kishte nisur shumë herët por vitin e fundit u bë shumë më e njohur dhe e dashur për publikun.

 

Dueti me nënën e saj Shyhrete Behlulin ia hapi asa dyert e suksesit që po e gëzon çdo ditë, shkruan lajmi.net

Emri i Engjit po komentohet mjaft në media dhe sigurisht se të gjithve u intereson a ka apo jo të dashur ajo.