fbpx

Me kokën ulur Greta shfaq të pasmet e mëdha, ja si duket (FOTO)

  06 Dec 2017

Greta Koçi është ndër këngëtaret më të dashura dhe me të bukura shqipare, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është aktive në projekte muzikore e po aq edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Së fundmi, përmes një postimi në llogarinë e saj ‘instagram’ ka paraqitur një imazh me kokën ulur e cila reklamon të pasmet bombastike.

Padyshim, që këngëtarja 26 vjeçare duket tejet e bukur dhe tërheqëse.

Poashtu, Greta edhe pse e mbuluar shfaq anën tjetër mahnitëse të saj.

Ndryshe, këngën e fundit e ka lansuar para një jave ‘Përsëri