fbpx

Me këto tri bukuroshe ishte i shoqëruar Lutfi Haziri për të votuar

  19 Nov 2017

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për Gjilanin, Lutfi Haziri sot ka kryer obligimin e tij qytetarë duke dhënë votën e tij, raporton Gazeta Blic.

Haziri ishte i shoqëruar me gruan dhe dy vajzat e tij.

Ajo që bie në sy është bukuria e vajzave e cila shihet qartë së e kanë të trashëguar nga e ëma.

Më poshtë mund të shihni fotot e tyre: