fbpx

“Më honksh m**** pra”, modelja nuk e mban gojën pas komentit të Ermal Mamaqit(FOTO)

  27 Dec 2017

Ajo është një ndër modelet me simpatike dhe me forma fizike shumë të mira. Oriola Marashi, e cila së fundmi është bërë pjesë edhe e grupit “OTR”, ka tërhequr sërish vëmendjen pas një videoje të publikuar në profilin e Ermal Mamaqit.

Në këto pamje shihen aktorët Blerim Destani dhe Mamaqi të ulur në një park, ndërsa komentojnë Oriolën e cila vjen tejet provokuese.

Bukuroshja brune pasi i ka përshëndetur djemtë, ka bërë disa lëvizje seksi, e ndërsa Ermali i tregon se “nuk ndihej aq mirë”.

“Hëh… Na honks m***n pra”, ia ka kthyer ajo.
Ky spot është xhiruar për puntatën e radhës të emisionit të Ermalit.