fbpx

Me gjoks e të pasme kaq të mëdha, Fjolla çmend fansat e saj (FOTO)

  14 Dec 2017

Fjolla Morina cilësohet ndër nënat më seksi të skenës muzikore, shkruan Media Kosova

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, ajo ka një trup mëse të formësuar e me linja trupore perfekte.

Madje Fjolla nuk e ka problem zhveshjen dhe ekspozimin e gjoksit, ku edhe shpesh kemi parë imazhe nga më të ndryshmet.

Gjatë përgatitjes së xhirimeve për vitin e ri, këngëtarja Morina nuk ka hezituar të ekpsozohet tërësisht, e këtë e tregojnë imazhet më së miri.

Me gjoks e të pasme kaq të mëdha, Fjolla është gjithmonë në qendër të vëmendjes.