fbpx

Me fustan të kuq Violeta e shkrin Kadri Veselin dhe gjithë publikun

  01 Dec 2017

Violeta Veseli po dominon më shumë se artistet në mediet rozë, e kjo falë paraqitjeve të saj në publik, përcjell ORAinfo.

Veshjet për të kanë marrë gjithë vëmendjen e paraqitjeve kur ajo shfaqet në krah të Kadri Veselit.

Një fustan i kuq dhe klasik është gjithmonë zgjedhja më e mirë e çdo femre. E të njëjtën përzgjedhje e ka bërë edhe Violeta në paraqitjen e rradhës.

E për t’u dukur sa më bukur është përkujdesur reja e Ibrahim Rugovës, Blerina e cila edhe i ka publikuar disa foto të çiftit.