fbpx
Më e përfolura e momentit ua “heq trurin” me fotografinë e fundit!

Më e përfolura e momentit ua “heq trurin” me fotografinë e fundit!

  15 Mar 2019

Kylie Jenner, është 20 vjeçarja më e përfolur e momentit në botën e showbizit.

Përpos famës dhe parave të cilat ka arritur t’i bëjë në vitet e fundit ajo arrin që edhe të marrë vëmendjen e të gjithëve kurdo që ka dëshirë.

Kjo e fundit përfolet për një shtatzëni të mundshme me të dashurin e saj, Travie Scott.

E para pak minutave, Kylie ka vendosur të publikojë një fotografi me miket e saj, ku duket mjaft seksi në të bardhë duke u munduar të mbulojë barkun.