fbpx

Me buzë të kuqe, dhe me gjoks jashtë, këngëtarja e njohur çmend me imazhin e fundit

  13 Dec 2017

Beatrix Ramosaj është këngëtarja e njohur nga Kosova e cila karrierën e ka filluar në moshë të re, ajo është këngëtarja më simpatike shqiptare, e cila nuk është që ka bërë bujë në rrjetet sociale për ndonjë skandal të saj, shkruan Gazeta Blic.

Jemi mësuar të shohim Beatrixën me veshje provokuese e gjithmonë në formë, ajo i lë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram

Këngëtarja veçohet për pamjen dhe bukurinë e saj.

E në imazhin e fundit ajo ka provokuar paksa me gjoksin e saj duke e reklamuar.