fbpx

Mbulohen dy këngëtaret kosovare, ja cilat janë ato

  15 Dec 2017

Dy këngëtaret e njohura të Kosovës Genta Ismaili dhe Shkurte Gashit të cilat pëlqehen shumë nga publiku shqiptar, ato me zërin e tyre i bëjnë të dëgjojnë muziken e tyre.

Genta me këngë ritmike ajo ndezë në çdo vend që performon, ndërsa këngëtarja me këngët balada edhe me live ku këndon ndez shumë ahengje.

Në rrjetin social Instagram janë bërë shumë aktive ku publikojnë fotografi të shumta dhe komentohen shumë për çdo fotografi që ato publikojnë.

Por së fundmi kanë publikuar një fotografi ku ato janë të mbuluara.

Më poshtë shikoni fotografinë: