fbpx

Mbesa u zbulon mesazhet sekrete Marinës dhe Getoarit

  07 Dec 2017

Jori Paloka shpesh është bërë pjesë e mediave rozë teksa komenton tezet e saj Luana dhe Marina Vjollca. Vajza është bërë e njohur nga tezet dhe është tepër aktive në rrjetet sociale.
Ditën e sotme ajo ka patur ditëlindjen. Mes mesazheve të shumta, urimi që ajo ka veçuar është i Marinës dhe i Getoarit.

Tezet e kanë uruar publikisht duke postuar secila nga një foto me të.

Marina shkruan:

Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime”.

Ndërsa Luana e uroi në Instagramin e saj kështu Jorin:

Happy Birthday Loli im ma e bukura në botë.”

Por Jori nuk është mjaftuar me kaq. Ajo ka postuar në llogarinë e saj personale në Instagram edhe mesazhet private që Marina dhe Luana i kishin shkruar. Mesazhi i Marinës ngjason shumë me mesazhin që çdo teze i çon mbesës së saj në moshën e Jorit, duke i uruar që të gjëjë një burrë të mirë.

Mesazhi privat i Marinës:

Jeta ime e bukur gëzuar ditëlindjen. Të pafsha lart e më lart shpirt. Tu plotësofshin gjithë dëshirat dhe me një burrë. Të dua nuc”.

Ndërsa e ka uruar privatisht dhe Getoari:

Urime langaraqe edhe 100 të lumtura e gjetsh një burrë të mirë.”.

Duket se si tezja dhe burri i tezet i urojnë të njëjtën gjë mbesës: Të gjejë një burrë të mirë!