fbpx

Mbahuni fort, këto foto të Bleonës do ju lënë ‘pa mend’ (FOTO)

  11 Dec 2017

Bleona Qereti është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila ka thyer të gjitha tabutë e kohës.

Ajo njihet për linjat trupore perfekte e madje edhe për ekspozimin e trupit të cilën vazhdimisht e bën.

Bleona tash e një kohë është jashtë Shqipërisë, e cila edhe për një kohë të gjatë nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa këngën e fundit e ka lansuar para dy vieteve ‘Take you over’.

Edhe pse këngëtarja shqiptare, nuk është aktive në skenën muzikore ajo na sjell imazhe nga më të ndryshmet e tejet të ‘nxehta’.

Këto fotografitë e mëposhtme do iu lënë pa fjalë me linja trupore perfekte që Bleona i posedon.

Duhet theksuar se Bleona, u përfol shumë për procedurën ‘për ngrirjen e vezëve’ e cila u kritikua nga fansat dhe miqtë e saj