fbpx
Mashkulli ideal për mua? Morena befason me përgjigjen

Mashkulli ideal për mua? Morena befason me përgjigjen

  14 May 2019

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na tregoi se ishte më e dashuruar se kurrë, krejt papritur ajo u nda nga i dashuri i saj,transmeton Gazeta Newborn.

Statuset e shumta ironike dhe thumbimet e drejtpërdrejta ndaj njëri-tjetrit na treguan se lidhjes së tyre i kishte ardhur fundi. Madje debati i tyre publik degradoi aq shumë saqë Morena e quajti homoseksual miliarderin iranian.

Tashmë që lidhja e tyre ka marrë fund Morena na ka treguar se nuk po e përjeton aspak keq ndarjen. Mirëpo e pyetur nga një fans i saj se si duhet të jetë mashkulli perfekt për të Morena na ka surprizuar me përgjigjen e saj.

“Si duhet të jetë djali perfekt për ty?”, e pyet ndjekësi i saj.
“Nuk ekziston!!!”, është përgjigjur Morena./Gazeta Newborn/