fbpx

Marina Fara, super seksi në krahët e Ledri Vules (Pamje)

  30 Nov 2017

Marina Fara është vajza e këngëtares së njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj super provokuese dhe seksi.

Në një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ajo ka postuar një fotografi me reperin e njohur, Ledrin shkruan Indeksonline.

‘Me me tmirin @ledrivula’ ka shkruar Marina së bashku me fotografinë e postuar.

Ndryshe Marina rrallë shihet afër ndonjë mashkulli apo poston fotografi me ndonjë të tillë./Indeksonline/