fbpx

Marina Fara na thotë mirëmëngjesi me një pozë shumë provokuese

  19 Dec 2017

Ajo njihet si një prej femrave më me stil sa i përket modës, shkruan GazetaBlic.

Vajza e 50 vjeçares, Eli Fara e cila për vite të tëra ka ndërtuar karrierën e saj në estradën shqiptare, tashmë ka nisur të marrë vëmendjen e mediave më shumë se vet e ëma.

Natyrisht jo duke kënduar por, fal bukurisë që me aq sa duket e ka të trashëguar po ashtu nga nëna e saj, e cila nuk po di të plaket.

E ajo në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një fotografi ku shihet goxha provokuese pasi ishte veshur mbrëmë për të dal në klube nate, siç bëjnë edhe shumë të rinj shqiptar, shkruan GazetaBlic.

E veshur me ‘rroba banje’ ngjyrë ari, të shkurtra – të hapura në pjesën lart, ajo ka vënë në pah gjoksin e saj që njëherësh e bënë atë të veçantë si Marina Fara.

Kujtojmë që Marina Fara në rrjetin e saj Instagram ndiqet nga më shumë se 160 mijë ndjekës, dhe numri i tyre po shtohet dita e ditës