fbpx

Majk e ka seriozisht me këtë femër? Kapet sërish ‘mat’ me të

  20 Dec 2017

Reperi Majk duket se e ka harruar shumë shpejt Majlinda Zekën.

E fakti që me të e ka një djalë nuk po e pengon që ta vazhdoj jetën e tij prej një djali që ndërron të dashurat aq shpesh, shkruan lajmi.net

Para pak javësh ai është kapur ‘mat’ me një femër dhe pothuajse të gjitha mediat kanë shkruar për të.

E njëjta gjë ndodhi sërish ku reperi u kap ‘mat’ me femrën me të cilën si duket e ka marrë shumë seriozisht.

Në një foto të publikuar nga një fanse ai cilësohet si djal ‘problematik’ ndërsa në foto ani pse nga larg duket se është e njëjta femër me të cilën u pa javë më parë krah për krahë.