fbpx

Lutfi Haziri puthje live me gruan në emision (Video)

  10 Nov 2017

Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” nën udhëheqjen e Valon Malokut, janë këngëtari i muzikës popullore Edi Furra dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili është rikandiduar për këtë pozitë.

 

Me zërin e tij të mrekullueshëm Edi Furra performoi disa këngë të tij live, duke mahnitur publikun.

Lutfi Haziri foli për balotazhin në Gjilan, premtimet për këtë mandat e shumë të tjera.

Pasi që Haziri festonte ditëlindjen po këtë ditë, bashkëshortja e tij Miki si dhe djali i tij Lumi i bënë një befasi.