fbpx

Lumi B publikon një imazh me shuma të mëdha parash në duar

  23 Dec 2017

Reperi i njohur Lumi B është shumë i pëlqyer për këngët e tij të veçanta

“Kele” mban titullin kënga e tij më e fundit, e cila është pritur mirë nga një pjesë e madhe e publikut.

 

Ai është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi mjaft interesante në llogarinë e tij personale në Instagram.

 

Lumi B u shfaq në një imazh me shuma të mëdha parash në duar, në mbishkrimin e së cilës shkruante disa vargje të këngës, të cilat përkonin me fotografinë në fjalë.

“Edhe nëse nesër s’jom , familja sigurt…kele kele” (sic.), ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.