fbpx

Lulja ka ditëlindjen, ja si e befasoi Meda (Foto)

  15 Nov 2017

Lulja dhe Meda sot kanë një natë speciale.

Për ditëlindjen e Lules së tij, Meda ka vendosur që ta nxjerrë për një darkë romantike enkas për ata të dy.

Lulja sigurisht që ndihet e bekuar për një martesë të tillë, kështu duke e publikuar një foto nga ky moment intim i lidhjes së tyre.

Lulja duket kaq e bukur: