Luana Vjollca si asnjëherë më parë!! Kështu u duk sonte

 

Ajo dhe motra e saj, Marina kanë në drejtim nga një emision dhe secila nga to është shumë e përfolur.

Përveç mysafirëve që ka në emision dhe lojërave që luajnë aty, Luana komentohet shumë edhe në lidhje me paraqitjet e saj çdo të shtunë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Luana ka publikuar një foto përmes të cilës ka treguar se si do të duket sontegjatë emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Edhe sonte si çdo javë tjetër, moderatorja vjen tejet joshëse në fustanin që i theksonte linjat seksi…

Po na ndiqni apo jo? ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Filluam..?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Sonte! ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Feste e madhe sonte ne 20:50 @shikokushluan ????

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on