fbpx

Luana një ‘peshk’ i vërtetë, kështu do ta shihni sonte (Foto)

  02 Dec 2017

Moderatorja Luana Vjollca është ndër emrat më të lakuar në titujt e medieve rozë.

Ajo dhe motra e saj, Marina kanë në drejtim nga një emision dhe secila nga to është shumë e përfolur, shkruan lajmi.net.

Përveç mysafirëve që ka në emision dhe lojërave që luajnë aty, Luana komentohet shumë edhe në lidhje me paraqitjet e saj çdo të shtunë.Në llogarinë e saj në Instagram, Luana ka publikuar një foto përmes të cilës ka treguar se si do të duket sonte gjatë emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Edhe sonte si çdo javë tjetër, moderatorja vjen tejet joshëse në fustanin që i theksonte linjat seksi.