fbpx

‘Luan mendsh’ këngëtarja kosovare, vishet aq transparent sa nuk lë gjë pa na treguar

  10 Dec 2017

Shkëndije Mujaj, njihet si femër shumë provokuese, shkruan Gazeta Blic.

Madje ajo njihet si njëra ndër femrat e cila nuk ua lë keq këngëtareve shqiptare, kur është fjala për të lëshuar ‘fjalë me bishta’.

E ndjekur nga hiç më pak se 534 mijë persona, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetin social “Instagram”.

Veshur në rroba banjo, me ngjyrë të bardhë dhe me material shumë transparent, ajo nuk i ka lënë vend imagjinatës, shkruan Gazeta Blic.

Mujaj njihet më shumë për të pasmet e saja ‘gjigante’ dhe shumë shpesh na ka rastisur ta dëgjojmë ta thërrasin si “Kim Kardashianja Shqiptare”.

Ajo ka kohë që është pjesë e estradës shqiptare dhe rekordin e saj e mbanë me këngën që e ka në bashkëpunim me Sabianin dhe Marselin. Kënga titullohet “ShowBiz” dhe ka mbi 61 milion shikime.