fbpx

Lori Hoxha ju joshë me këtë foto (FOTO)

  01 Dec 2017

Lori Hoxha ka treguar edhe një herë se është një femër plot stil.

Ajo di të shfaqet kaq bukur, andaj edhe nuk heziton të pozojë, shkruan Sovrani.info

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, e që po duket kaq e veçantë në stil por dhe tejet joshëse, duke ekspozuar këmbët.

Lori është një nga blogeret më të ndjekura shqiptare.