fbpx
Loredana jep ‘vulën’, veprimi i saj tregon se a është ndarë nga Mozzik-u

Loredana jep ‘vulën’, veprimi i saj tregon se a është ndarë nga Mozzik-u

  15 Sep 2019

Kanë qarkulluar zëra se reperi Mozzik dhe Loredana janë ndarë.

Javë më parë ka pasur zëra se Loredana Zefi i ka dhënë fund martesës me Mozzik.

E për t’iu dhënë fund thashethemeve asnjëri nuk kanë dhënë ndonjë prononcim vetëm se ishte Mozzik i cili nëpërmjet disa postimeve la të kuptohet se çifti nuk janë ndarë.

Ndërsa tani për t’i dhënë ‘vulën’ kësaj edhe Loredana i ka publikuar disa imazhe ku shihet se ka dalë në dyqan me Mozzik, si dikur.

Kujtojmë se kohët e fundit ka pasur ndarje mes artistëve shqiptarë të cilët ishin çift, e po ashtu thashethemet nuk kanë munguar