fbpx
LOLA PROVOKON ME VESHJEN DHE TRUPIN PESHK

LOLA PROVOKON ME VESHJEN DHE TRUPIN PESHK

  17 May 2021

Lola Haradinaj është një ndër femrat më provokuese në mediat rozë.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, ajo gjithmonë shfaqet provokuese me linjat perfekte që ka, shkruan “Kosovarja”.

Duke u rregulluar në forma të shumta për fansat që ka, ajo sa herë që pozon merr vëmendje me imazhet e veçanta.

Këtë herë, në të bardha dhe me trupin peshk Lola ua kalon edhe vajzave të reja.