fbpx

Live nga vendi i punës me kafen e mëngjesit…Kështu ‘provokon’ sot prezantuesja e RTK-së…

  16 Dec 2017

Brikena është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Pospër prezantimin e saj ajo njihet gjithashtu edhe si femër tejet atraktive.

Brikena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë e bukur dhe provokative dhe shihet të jetë në vendin e punës…