fbpx

Lirohen vëllezërit Ramadani dhe Kiqina (Video)

  29 Dec 2017

 

Para pak minutave janë liruar nga burgu vëllëzërit Ramadani dhe Kiqina, raporton Drenica Sot.

Me vendimin e Presidentit Thaçi, Burim dhe Arsim Ramadani dhe Arben Kiqina janë liruar nga burgimi.

Ata para pak çasteve para qindra pjesëmarrësve u liruan nga Burgu i Dubraves ku ishin të burgosur./DRENICA SOT