fbpx

Lirak Qelaj ofendon rende Shpend Ahmetin!

  10 Oct 2017

Lirak Çelaj e quan gënjeshtar: Befason Shpend Ahmeti me përgjigjen që ia dha!

Kandidati i PDK-së, Lirak Celaj dhe ai i VV-së, Shpend Ahmeti janë përplasur në emisionin “Magazina Lokale” në Klan Kosova.

Ishte kandidati i PDK-së, ai i cili tha se Shpend Ahmeti në vazhdimësi mashtron.

Madje, në një moment e quan gënjeshtar, raporton Gazeta Media

“Ju po më quani gënjeshtar. Falemnderit. Por, unë nuk kam cka të them ty”, ishte përgjigja e Ahmetit ndaj Celajt.

Ahmeti i tha Celajt që ta prezantoj programin që ka për Prishtinën.

Celaj ndër të tjera ka thënë se Ahmeti ska të bëjë fare me ujin, të cilin po e proklamon si sukses të tij.