fbpx

Linda Rei shqyen xhinset me të pasme, por tërbon rrjetin me FOTOT me ‘pullë të kuqe’

  19 Nov 2017

Linda Rei shqyen xhinset me të pasme, por tërbon rrjetin me FOTOT me ‘pullë të kuqe’

 

Linda Rei është transgjinori më i famshëm shqiptar, i cili është shndërruar në një personazh publik dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Për këtë ka ndikuar edhe fakti se Linda provokon herë pas here me deklaratat polemizuese që bën, por edhe me fotografitë dhe videot që publikon.

Këtë herë transgjinori i famshëm ka tronditur rrjetin me disa video të postuara në profilin personal, ku shfaqet nudo, madje zbulon shumë pjesë nga gjoksi deri edhe “thithkat”.

Ndërkohë që në njërën pjrej videove, Linda shfaq edhe nj incident që i ka ndodhur, ndërsa ishte duke veshur pantallonat. Të pasmet e mëdha duket se ia kanë shqyer xhinset.

Më poshtë keni disa fotografi të shkëputura nga videon që ka postuar në rrjetin social.