fbpx

Liberta tregon anën e bukur e sensuale të saj (Foto)

  05 Dec 2017

Ajo vazhdon të jetë një nga femrat më atraktive dhe më të pëlqyera të skenës.

Mosha është vetëm numër për të, teksa është si vera – sa më e vjetër aq më e mirë.

Liberta Spahiu e cila ka më se një dekadë që drejton emisionin Prive si autore dhe prezantuese nuk ndalet së punuari edhe personalisht në projekte të ndryshme.

Pasi shokoi skenën me imazhet nga Mauritius, duke u treguar unikale, ajo vazhdon të shfaqet atraktive dhe të tregojë anën e bukur.

Në një sesion të fundit ajo në bluzë të bardhë me makijazh të thjeshtë shfaqet jashtëzakonisht bukur dhe sensuale.

Liberta po e mposhtë moshën, duke u shfaqur me kalimin e kohës gjithnjë e më atraktive. Sesioni u realizua nga Granit Mamaj.