fbpx

Liberta provokuese nga shtrati(FOTO)

  13 Dec 2017

Prezantuesja Liberta Spahiu nuk është se nuk i ka në qejf provokimet dhe qendrën e vëmendjes.
Prandaj edhe ajo si edhe shumë femra të tjera të ekranit ka realizuar fotosesione ku shfaqet tejet provokative, shkruan lajmi.net

Një të tillë të bërë më herët e ka ndarë me ndjekësit në Instastory ndërsa shihet e shtrirë në shtrat dhe duket shumë joshëse.

Ajo për të cilën veçohet Liberta është origjinaliteti pa asnjë intervenim kirurgjik në fytyrë apo trup.