fbpx
Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend

Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend

  10 May 2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ?do paraqitje.

Image

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në Turqi dhe po duket e veshur me plot stil.