fbpx
Leonora Jakupi shfaqet dorë për dore me këtë mashkull

Leonora Jakupi shfaqet dorë për dore me këtë mashkull

  08 May 2019

Për vite të tëra në skenën muzikore, Leonora Jakupi ka arritur të jetë nga këngëtarët më të pëlqyera të estradës.

Kjo falë projekteve muzikore të realizuara në mënyrën më të bukur.

Dëgjueshmëria e këngëve të saj nuk u zbeh asnjëherë, përkundrazi çdo vit e më tepër u bë shumë më e klikuar dhe e komentuar.

Përveç si këngëtare e zonja, ajo njihet edhe si femër e bukur dhe me shumë stil

Eleganca nuk i mungon në asnjë paraqitje, e komplimentet nuk kursehen asnjëherë për të.

Jo rrallë, ajo ndanë momente të ndryshme nga jeta e saj, në rrjetet sociale.

E këtë herë ajo shfaqet dorë për dore me një skulpurë në Budapest.

Me një shkrim saterizues dhe një pyetje interesante ajo ju drejtohet publikut.

“Dy metra njeri a ky normal dikun 185

Sa e gjate mund te jem une?”, ka shkruar ajo sipër fotografisë./Kosovarja/