fbpx

Leonora Jakupi mbrëmë në Brezovicë! Ja më kë e kaloi natën (Foto)

  21 Dec 2017

Vitet po kalojnë, ndërsa ajo po vazhdon të shkëlqej çdo ditë e më shumë.

Bëhet fjalë për këngëtaren drenicase Leonora Jakupi, e cila është një nga femrat më të komentuara dhe më me stil të estradës.

Duke qenë një personazh publik gjithsesi që zë një vend të rëndësishëm në mediat rozë, madje për çdo lëvizjen të sajën. Është Vjollca Haxhiu ajo që ka postuar një instastory ndërsa tregon se mbrëmë në Brezovicë ishte e shoqëruar nga Leonora Jakupi.

Pse jo? Secili nga ne në këtë sezonë dimërore do të donim një pamje e një natë në një vend si Brezovica.