fbpx

Ledri dhe Noyzi performojne se bashku(foto)

  22 Sep 2017

Ledri Vula dhe Noizy për herë të parë performuan së bashku në skenë.

Noizy performoi i pari, duke interpretuar hitet më të mëdha në prani të publikut të parnishëm.

Pas Noizyt, ishte Ledri ai që performoi hitet e tij të mëdha në skenën e klubit në Ferizaj.

Ledri u prit nga publiku në mënyrë madhështore, përkundër dilemave të disa fansave se ai nuk mund të performojë me Noizyn.

Kujtojmë se Ledri ishte pjesë e Babastars dhe u mendua se ai nuk do të performonte asnjëherë bashkë me Noizyn për shkak të një konflikti që kanë pasur.