fbpx

LAJMI I FUNDIT:Tentim vrasje ne Peje!

  18 Nov 2017

Një vrasje në tentativë ka ndodhur dje në Pejë.
Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari kishte sulmuar dy viktima femra, ku ju ka shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Njëra prej viktimave është dërguar ne QKUK pasi gjendja e saj është e rëndë.

Të gjitha njësitet relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

Rasti është cilësuar si “vrasje në tentativë”.