fbpx

LAJMI I FUNDIT:Aksident i rende trafiku ne nje fshat te Rahovecit,tre vetura te perfshira(VIDEO)

  25 Dec 2017

Nje aksident trafiku ka ndodhur ne rrugen magjistrale Gjakove-Prizren me saktesisht ne fshatin Celine kur u perfshin 3 vetura

Nuk dihet nese ka te lenduar dhe mesohet qe njesiti policor ende nuk ka arritur ne vendin e ngjarjes

Me poshte Media Kosova ka arritur te siguroj pamjet ekskluzive te ketij aksidenti!

D2C676D8-1C11-467A-B300-9A6A442F9EF4