fbpx

LAJMI FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet Kumanova para 15 minutash ka.. (Pamje)

  27 Nov 2017

Sot rreth orës 19 e 15 minuta është sulmuar një djalosh 16 vjeçar nga Kumanova. Rastin në polici e ka paraqitur nëna e tij me iniciale M.b. (42). Sipas saj, djaloshi 16 vjeçar është sulmuar nga disa persona të panjohur në rrugën “Metodija Andonov –Çento”, të cilët e kanë goditur me grushta dhe me shqelma në kokë dhe pastaj janë larguar nga vendi i ngjarjes, shkruan Gazeta Lajm.
Policia është duke ndërmarrë masat e nevojshme për zbulimin e autorëve…