fbpx

LAJM I ZI PER BOTEN E FUTBOLLIT:LOJTARI I MANCHESTER CITYT ME KANCER!

  16 Dec 2017

Kur te gjithe prisnin qe ne 11 e pare ne ndeshjen City-Totenham te jete e njeri nga mesfushoret me te mire ne bote David Silva nuk ndodhi keshtu…

Ne lajmet qe po qarkullojne ne ishull thuhet qe Silva eshte diognostifikuar me kancer

Shpresojme qe gjithqka te jete thashetheme dhe Silva te kthehet sa me shpejte ne fushen e blerte me magjine e tij! Media Kosova