fbpx

LAJM I FUNDIT: GJENDET E VDEKUR PROFESORESHA E NJOHUR (FOTO)

  06 Dec 2017


Profesoresha 52 vjeçare Snezhana Troajaçanec është gjetur e vdekur.

Informacionin e ka bë të ditur përmes rrjeteve sociale djali i saj, Filip Trojaçanec.

Ajo u zhduk dje në mëngjes, kur bashkëshorti i saj ka vërejtur se nuk është në shtëpi.

Edhe pse u organizuan ekspeditë kërkimore prej qytetarëve dhe prej policisë, ajo nuk u gjet e gjallë, por e vdekur në ujërat e lumit Vardar.

Sipas familjarëve, profesoresha Trojaçanes ka vuajtur nga depresioni.