fbpx

Ky njeri besnik i Albin Kurtit lëshon mbledhjen! (Foto)

  17 Dec 2017

Mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm e ka lëshuar njëri nga njerëzit më besnik të Albin Kurtit, Liburn Aliu.

Deputeti Aliu tash e 20 minuta ka dalë nga mbledhja dhe më nuk është kthyer, raporton Gazeta Blic.

Ndryshe, kjo mbledhje e Këshillit të Përgjithshëm po mbahet pas zhvillime të papritura në Vetëvendosje, ku dolën në sipërfaqe thyerjet e mëdha të kësah parti.