fbpx

KY ISHTE ZYRTARI I LARTË NGA PDK-JA QË KISHTE PARALAJMËRUAR SMS-AT E VV-SË…

  08 Dec 2017

Nënkryetarja e Kuvendit, njëherësh deputetja e LVV-së, Aida Dërguti ka ofenduar rënd themeluesin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin

Por disa javë më parë Bujar Cakolli sekretar i PDK-se kishte shkruar një status të gjate në lidhje me disa mesazhe që egzistojne për percarje brenda VetëVendosjes, dhe pikërisht ashtu edhe ndodhi .

Dardan, as sms-ët tuaj për shkarkimin e Albinit nuk ua sjellin fitoren

Dardan Sejdiu, nga paniku i humbjes së madhe, ka disa ditë që më përmend si njeriun i cili po e mundëson fitoren e merituar të Arban Abrashit në Prishtinë, kishte shkruar Cakolli jave më parë