fbpx

Ky është personi që ka humbur jetën sot në aksidentin në Shtuticë të Drenasit

  05 Dec 2017

Ky është personi që ka humbur jetën sot në aksidentin në Shtuticë të Drenasit

Një aksident trafiku ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën Skenderaj-Drenas.

Aksidenti i sotëm ka qenë fatal për Luan Rexhepin nga fshati Shtuticë e Drenasit, kjo pasi 42 vjeçari është goditur për vdekje nga një furgon.

Siç mësohet nga disa burime i ndjeri ishte duke punuar në Al Trade, ai ka lënë pas gruan me tri vajza dhe një djalë.