fbpx

Ky është kandidati për kryetar i cili në drekë ushqehet vetëm me burek, duke refuzuar luksin (Video)

  13 Nov 2017

Këtë javë në emisionin n’Kosovë Show, i ftuar është kandidati i Nisma për Kosovën, Ragip Begaj.

Begaj, ka folur për të arriturat që qeverisja e tij i ka bërë gjatë këtyre katër viteve, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai ka treguar edhe për ndërtimin e 11 shkollave të cilat kanë përfunduar dhe 4 shkollave ndërtimi i të cilave është në ndërtim e sipër.

Ndërsa ajo se çka bëri Shpetimi me Aiden nuk ishte e vërtetë por vetëm për humor.

Poashtu të ftuar tjerë në emisionin n’Kosovë Show janë edhe grupi i humorit ‘Ue ue show’/Gazeta NewBorn/

Ja video: