fbpx
Ky është i riu tjetër i cili sot humbi jetën në aksidentin e Duhlës

Ky është i riu tjetër i cili sot humbi jetën në aksidentin e Duhlës

  16 Mar 2019

Q.Haxholli është i riu tjetër i cili humbi jetën sot pas një aksidenti që pësoj bashkë me dy shokët e tij Leonar Ratkoceri si dhe Sahit Tmavën, shkruan Gazeta NewBorn.

Të tre këta kishin marr me qera një veturë të tipit Golf lV.

Leonardi, ishte duke punuar në bufenë e Komunës së Lipjanit.

Fotografia e Qera Haxholli

Vdekja e tyre e hershme ka prekur dhe mërzitur thellë familjarët dhe gjithë ata që i njohen.

Fotografia e Qera Haxholli
Fotografia e Qera Haxholli